Županijska smotra Lidrano, 2024. – uspješni u glumi
Autor: Ivana Canjuga, 1. 3. 2024.

Učenici VI. osnovne škole Varaždin uspješni na području pojedinačnih scenskih nastupa

Učenici VI. osnovne škole Varaždin, Stjepan Canjuga, 6.b i Rosa Minđek, 8.a bili su veoma uspješni u sklopu pojedinačnih scenskih nastupa na Gradskoj smotri LiDraNo koja je održana u prostorima 5. osnovne škole Varaždin, 8.2.2024. Ti su učenici predloženi na Županijsku smotru LiDraNo. Ona se održala 27.2.2024. u Kulturnom centru „Ivan Rabuzin“ u Novom Marofu. Njihove su mentorice Nataša Narančić i Ivana Canjuga.

Smotra je započela u 9:00 sati, a domaćin je bila OŠ „Šemovec“ koja je veoma uspješno organizirala sve potrebno za učenike i mentore te ostale uvažene goste, kao što su zamjenica župana Silvija Zagorec koja je i otvorila Smotru. Uz učenike i mentore, Smotri su prisustvovali i ravnatelji škola te zamjenica pročelnika u Upravnom odjelu za prosvjetu, kulturu i sport Sanja Herceg. Prijavljeno je bilo 24 pojedinačna nastupa te 18 skupnih. Veselimo se sljedećoj godini i sljedećoj smotri literarnog, dramskog i novinskog stvaralaštva.

Ivana Canjuga, učiteljica hrvatskoga jezika