Županijsko natjecanje iz fizike
Autor: Jelena Bajkovec, 6. 3. 2024.

Županijsko natjecanje iz fizike održano je 27.veljače 2024.g. u vremenu od 10 do 13 sati u I. osnovnoj školi Varaždin. Na natjecanju su sudjelovala 34 učenika, od toga 6 učenika naše škole.

Učenici iz naše škole koji su sudjelovali na županijskom natjecanju iz fizike su: Marin Rođak, Roko Hitrec, Oliver Vitez, Max Poljan, Stela Nöthing i Paula Trajber. Učenici su na provedenom natjecanju sudjelovali u pratnji učiteljice Jelene Bajkovec.

Natjecanje je provedeno prema pravilima AZOO. Učenici su pokazali svoje znanje u 5 računskih zadataka iz gradiva fizike 7. i 8 razreda, te 2 praktična zadatka. Mogli su ostvariti ukupno 75 bodova u vremenu od 180 minuta.

Učenici su ostvarili odličan rezultat, čestitamo im na tome i želimo puno uspjeha dalje!

Rezultati natjecanja prikazani su u nastavku.

Osvojeno mjesto   Ime i prezime učenika   Razred   Odjel   Broj bodova   Mentor
5. Marin Rođak 8. c 49 Jelena Bajkovec