preskoči na sadržaj

VI. osnovna škola Varaždin

Login

 

Školska obilježja

Himna škole (mp3)

Vizija, misija, vrijednosti

Vision, mission, values


CD dječjeg zbora "Varaždinski Slavuji"
BiH

Citati

GIF

Brojač posjeta...

Ispis statistike od 22. 10. 2013.

Ukupno: 2982271
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Najbolji matematičari Varaždinske županije iz osnovnih škola
Autor: Nina Vidoni, 21. 3. 2024.

Učenici osnovnih škola Varaždinske županije uspješni na županijskom Natjecanju iz matematike


Nakon održanog županijskog Natjecanja iz matematike 28.2.2024. i objave konačnih rezultata revizije
Državnog povjerenstva za provedbu natjecanja (13.2024.) objavljeni su konačni rezultati županijskog
Natjecanja iz matematike.
Natjecanje se održalo u VI. osnovnoj školi Varaždin 28.2.2024. s početkom u 10:00.
Na natjecanju je sudjelovalo 30 učenika četvrtih razreda, 28 učenika petih razreda, 30 učenika šestih
razreda, 20 učenika sedmih razreda i 20 učenika osmih razreda.


U kategoriji od 4. do 8. razreda najbolji osnovnoškolci u matematici su:


4. razred:
1. mjesto: Mirta Slunjski, Osnovna škola Novi Marof - PŠ Podevčevo (mentori: Ivana Benković
Žuti, Aleksandra Oreški, Gordana Lešnjak)
2. mjesto: Tijana Županić, Osnovna škola Trnovec (mentori: Tihana Črnko, Aleksandra Oreški,
Rosana Štrocinger, Nikola Ivek)
3. mjesto: Matej Krbot, Osnovna škola Novi Marof (mentor Ljubica Bešenić)


5. razred:
1. mjesto: Amadeo Schatten, VI. osnovna škola Varaždin (mentori: Elizabeta Borovec, Zdravka
Đurđević, Nina Vidoni)
2. mjesto: Klara Mikac, V. osnovna škola Varaždin (mentori: Siniša Premužić, Zdravka Đurđević,
Nina Vidoni)
3. mjesto: Pavao Margotić, VI. osnovna škola Varaždin (mentori: Vedrana Herman, Zdravka
Đurđević, Nina Vidoni) i Noa Vašak, Osnovna škola Novi Marof (mentori: Bernarda Ipša,
Martina Knežić, Sanja Vincek)


6. razred:
1. mjesto: Lea Kanižaj, I. osnovna škola Varaždin (mentori: Marina Kopjar, Ivana Sukačić,
Snežana Huđek)
2. mjesto: Eduardo Funtek, Osnovna škola Ante Starčevića, Lepoglava (mentori: Martina
Putanec, Ivana Sukačić, Snežana Huđek)
3. mjesto: Roko Džaja, I. osnovna škola Varaždin (mentori: Marina Kopjar, Ivana Sukačić,
Snežana Huđek)


7. razred:
1. mjesto: Filip Smuđ, VI. osnovna škola Varaždin (mentori: Nina Vidoni, Nevio Cifrek)
2. mjesto: Bruno Tomašković, VI. osnovna škola Varaždin (mentori: Nina Vidoni, Nevio Cifrek)

3. mjesto: Silvia Gotal, VI. osnovna škola Varaždin (mentori: Nina Vidoni, Nevio Cifrek)

8. razred:
1. mjesto: Luka Krampač, I. osnovna škola Varaždin (mentori: Snežana Huđek, Dario Maltarski)
i Matej Križanić, V. osnovna škola Varaždin (mentori: Siniša Premužić, Dario Maltarski)
3. mjesto: Petar Prelog, Osnovna škola Sveti Đurđ (mentori: Lidija Pokos, Dario Maltarski).
Učenici Luka Krampač i Matej Križanić imali su 100% riješeni ispit.


Na državno Natjecanje iz matematike koje će se održati 22.4.2024. – 24.4.2024. u Vodicama pozvani
su: Amadeo Schatten, Klara Mikac, Lea Kanižaj, Eduardo Funtek, Roko Džaja, Filip Smuđ, Bruno
Tomašković, Silvia Gotal, Marko Maltarić, Luka Krampač i Matej Križanić.
Čestitamo svim učenicima, roditeljima i mentorima, a onima koji putuju na državno Natjecanje iz
matematike želimo puno uspjeha.

 

Listu sa svim rezultatima s Županijskog natjecanja, možete pogledati na poveznici. 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju