preskoči na sadržaj

VI. osnovna škola Varaždin

Login

 

Školska obilježja

Himna škole (mp3)

Vizija, misija, vrijednosti

Vision, mission, values


CD dječjeg zbora "Varaždinski Slavuji"
BiH

Citati

GIF

Brojač posjeta...

Ispis statistike od 22. 10. 2013.

Ukupno: 2982271
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijsko natjecanje iz Povijesti - konačna ljestvica poretka i učenici pozvani na Državno natjecanje
Autor: Bojana Perko, 29. 3. 2024.

U privitku se nalazi konačna ljestvica poretka učenika na Županijskom natjecanju iz Povijesti kao i popis učenika pozvanih na Državno natjecanje koje će se održati od 17. do 19. travnja 2024. godine u Puli. Našu županiju predstavljat će četvero učenika i njihovih mentora. Čestitamo učenicima pozvanim na Državno natjecanje kao i njihovim mentorima!


Popis učenika i njihovih mentora koji su ostvarili plasman na Državno natjecanje iz Povijesti 2023./2024. objavljen je 28.3.2024. na stranici https://www.azoo.hr/natjecanja-i-smotre-arhiva/popis-pozvanih-ucenika-na-drzavno-natjecanje-iz-povijesti-2023-2024/.

 
U nastavku su konačne ljestvice poretka sa Županijskog natjecanja (nakon revizije Državnog povjerenstva).
 
 
7.razredi:
 
Učenik Mentor Sumarno bodova Rang Škola
Čikan, Lea Cifrek, Lidija 56 1 Osnovna škola Novi Marof
Polančec, Eva Jagić, Suzana 55 2 Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec
Jagušić, Lana Ciglar, Danijela 50 3 Osnovna škola Franje Serta Bednja
Maltarić, Marko Basarić, Karmen 49 4 Osnovna škola Izidora Poljaka, Višnjica, Lepoglava
Oštrek, Marin Cifrek, Lidija 45 5 Osnovna škola Novi Marof
Tekić, Leon Trstenjak- Stanisavljević, Mirjana 44 6 Osnovna škola Gustav Krklec Maruševec
Žirovec, Ana Marija Ciglar, Danijela 44 6 Osnovna škola Franje Serta Bednja
Težak, Marko Županić, Marija 42 8 Osnovna škola Vinica
Dolovski, Ana Busija, Marina 40 9 Osnovna škola Ludbreg
Horžić, Emilija Vuk Šarc, Andreja 40 9 Osnovna škola Ljubešćica
Ernoić, Ema Jagić, Suzana 39 11 Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec
Mlinarić, Matej Jež, Ivančica 37 12 Osnovna škola Veliki Bukovec
Pavleković, Karolina Jagić, Suzana 37 12 Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec
Tomašek, Nives Hlapčić, Vera 32 14 VI. osnovna škola Varaždin
Filipašić, Tena Dretar, Milivoj 28 15 Osnovna škola "Petar Zrinski" Jalžabet
Roginek, Franka Jagić, Suzana 27 16 Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec
Hranj, Mateo Ciglar, Danijela 26 17 Osnovna škola Franje Serta Bednja
Kranjčić Jurčec, Igi Tomašković, Valerije 26 17 I. osnovna škola Varaždin
Mraz, Martin Dretar, Milivoj 25 19 Osnovna škola "Petar Zrinski" Jalžabet
Zamuda, Leo Sedlar, Martina 21 20 Osnovna škola Vladimir Nazor, Sveti Ilija
Crni, Karlo Cifrek, Lidija     Osnovna škola Novi Marof

 

8. razredi:

Učenik Mentor Sumarno bodova Rang Škola
Maligec, Rene Ciglar, Danijela 63 1 Osnovna škola Franje Serta Bednja
Videc, Matija Poljak, Sonja 63 1 Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec
Međeral, Iva Cifrek, Lidija 60 3 Osnovna škola Novi Marof
Denžić, Fran Ilić, Drago 56 4 Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice
Kolačko, Jana Jagić, Suzana 53 5 Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec
Koren, Helena Hana Jelenić, Monika 52 6 Katolička osnovna škola Svete Uršule, Varaždin
Kosec Oštrkapa, Aleks Moharić, Sanja 51 7 Osnovna škola Trnovec
Fogec, Ema Sedlar, Martina 50 8 Osnovna škola Vladimir Nazor, Sveti Ilija
Stojaković, Teo Perko, Bojana 50 8 VI. osnovna škola Varaždin
Vrček, Eva Perko, Bojana 49 10 VI. osnovna škola Varaždin
Vadjunec, Ivona Pirc, Sanja 48 11 Osnovna škola Sveti Đurđ
Albreht, Matija Pentić, Branka 47 12 III. osnovna škola Varaždin
Brezovec, Katja Poljak, Sonja 47 12 Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec
Habijanec, Mateo Bešenić, Ana 47 12 Osnovna škola "Podrute", Donje Makojišće
Žganec, Jan Pentić, Branka 47 12 III. osnovna škola Varaždin
Kežman, Marko Pirc, Sanja 46 16 Osnovna škola Martijanec
Premužić, Lucija Busija, Marina 46 16 Osnovna škola Ludbreg
Maček, Jana Husnjak, Emina 45 18 Osnovna škola Ivana Rangera, Kamenica
Kukec, Dominik Hohnjec, Ivanka 43 19 Osnovna škola Cestica
Crkvenčić, Teo Pirc, Sanja 42 20 Osnovna škola Sveti Đurđ
Hranjec, Zrinka Perko, Bojana 39 21 VI. osnovna škola Varaždin
Zimić, Korina Jelenić, Monika 39 21 Katolička osnovna škola Svete Uršule, Varaždin
Mikec, Ines Hohnjec, Ivanka 37 23 Osnovna škola Cestica
 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju