Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Eko škola

Naša škola sudjeluje u programu eko škola od 23. travnja 2004. Ispred nje se vijori zelena zastava, kojom smo nagrađeni zbog višegodišnje brige o okolišu, štednji energije, razvrstavanju otpada i ekološke osviještenosti. Prenosimo naše znanje na mlađe učenike, da također i oni shvate važnost suživot s prirodom.

Ovdje možete pratiti naše aktivnost vezane uz život s prirodom.

O Eko školi Dani kruha Planinari Organizira se uz sportski dan

Popis prigodnih Eko datuma za za školsku godinu 2015.-2016. možete pregledati u privitku.

Sv. Franjo, eko-svetac zaštitnik i uzor učenika vjeronauka VI. osnovne škole Varaždin.

Planinarska putovanja
Autor: Ružica Martinec, 13. 11. 2013.

Nedavno smo proslavili 100. izlet i 15. godišnjicu organiziranja Planinarske škole. Planinarska putovanja bila su za sve sudionike zanimljiva, poučna, aktivna, zabavna...

U priloženim dokumentima ispod možete otvoriti i pročitati tekst kojemu je autor Zlatko Pap, naš planinarski vodič i voditelj Planinarske škole.

A također pozivamo vas, male i velike planinare, ukoliko imate za ispričati neki poseban doživljaj s bilo kojeg planinarskog putovanja da ga napišete, pošaljete voditeljicama, a mi ćemo ga objaviti.

Pogledajte i album sa fotografijama koje je odabrao Zlatko Pap.

Priloženi dokumenti:
Planinarska_putovanja_PS_(1).doc (54.50 KB)