Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Održana je 2. radionica u projektu Kako postati uspješan poduzetnik od strane Hrvatsko-američkog društva
Autor: Natalija Hranjec, 1. 2. 2016.

Dana 28.1.2016. u četvrtak održana je druga radionica na temu „How to become successful entrepreneur“.

Učenici osmih razreda koji sudjeluju u projektu na ovoj su se radionici mogli pobliže upoznati s načinom kako napraviti dobar poslovni plan („business plan“) za svoj proizvod/uslugu koju odluče plasirati na tržište.

Predavač g. Michael Soucie iz HAD-a im je posebno naglasio kojih se zamki prilikom izrade istog moraju paziti te na što sve moraju obratiti pažnju da bi uspješno izradili svoj vlastiti „busines plan“.

Fotogalerija