Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Željka Dugi

Diplomirana učiteljica razredne nastave i hrvatskog jezika

Predmet: hrvatski jezik, likovna kultura, glazbena kultura, matematika, priroda i društvo, TZK, sat razrednika

Dragi učenici 4.c razreda i poštovani roditelji ova školska godina 2021./2022. biti će naša posljednja zajednička godina. Godina u kojoj ćemo puno toga naučiti, dijeliti dobre a i one manje dobre trenutke, u kojoj ćemo biti potpora jedni drugima i što je najvažnije, godina u kojoj ćemo još jednom potvrditi da smo zajedno jači, hrabriji i bolji.

Sretno!

Vatrogasni dan 2. b i 2. c razreda

Učenici su 26. studenog posjetili  Vatrogasni muzej te Vatrogasnu postaju grada Varaždina.

Iako ih je čekao dug i hladan put kojeg su morali propješačiti do odredišta, trud se isplatio. Poučnim pričama kustosa muzeja naučili su o povijesti Vatrogasnog društva u Varaždinu te o njihovoj velikoj važnosti postojanja za građane. Nakon muzeja, zabavno i poučno predavanje održao je zapovjednik Vatrogasne postaje koji  je pričama, ali i konkretnim prikazivanjima svog posla učenike upoznao sa svim predmetima koje vatrogasac mora imati uz sebe kada je na interventnom zadatku, pokazao im je kamione , a kolege vatrogasci su pokazali kako su u roku od 60 sekundi nakon dojave o požaru oni već  spremno obučeni u vatrogasnim kolima i jure na zadatak.

Detalje o našem „vatrogasnom“ danu pogledajte u albumu slika.