Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Ivana Krišto

magistra primarnog obrazovanja s pojačanim predmetom Hrvatski jezik

Rođena sam 12.04.1985. godine u Varaždinu gdje sam završila VI. osnovnu školu Varaždin i Gimnaziju Varaždin. Nakon gimnazijskog obrazovanja upisala sam Učiteljski fakultet u Zagrebu – Podružnica Čakovec koji sam uspješno završila. Pripravnički staž odradila sam na VI. osnovnoj školi. Osam godina radim u produženom boravku na ovoj školi. Ove nastavne godine vodim 8. grupu boravka koju čine učenici 3. a razreda i nekoliko učenika 3. b razreda.

Učiteljica sam željela postati još kao dijete, a u radu me motivira ljubav prema djeci. Radosno i s osmijehom odlazim na posao. Usrećuju me učenici koji marljivo, uredno i točno pišu svoje domaće zadaće, pomažu jedni drugima, druže se i zajedno igraju. Ovo zanimanje pruža mi priliku da pozitivno utječem na njih i sretna sam da mogu biti dio toga.

Akcija - Slatkiši
Autor: Ivana Krišto, 27. 2. 2018.

Sakupljanje slatkiša za varaždinsku Socijalnu samoposlugu  „Kruh sv.Antuna“

Po prvi put naša škola kreće s akcijom prikupljanja slatkiša za varaždinsku Socijalnu samoposlugu „Kruh sv.Antuna“.  Akciju su samoinicijativno pokrenuli učenici 2.c razreda. Kako se nalazimo u korizmenom vremenu učenici su se odlučili odreći svog slatkiša i darivati ga u Socijalnu samoposlugu, kako bi na taj način razveselili druge.

Stoga pozivamo sve učenike i djelatnike naše škole da se svi zajedno uključimo u akciju prikupljanja slatkiša za Socijalnu samoposlugu. Akcija se organizira po principu „1 učenik – 1 slatkiš“  tako da svaki učenik (ako je u mogućnosti) donira jedan slatkiš (bomboni, čokolade, keksi…) po izboru, a prema želji može i više.

Akcija slatkiša prikupljat će se u petak  2.3.2018. godine u 10.30 sati kod okruglog stola.