Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Marija Koren

učiteljica razredne nastave

Predmet: Razredna nastava, 3.b

Rođena sam u Varaždinu gdje sam završila osnovnu školu i gimnaziju .Na PA –Čakovec diplomirala sam na kolegiju Razredna nastava.

Dvadesetak godina radila sam u Osnovnoj školi Novi Marof ( Pš Ključ, Pš Presečno i Novi Marof). Pet godina bila sam voditelj Područne škole Presečno. Drugih dvadeset godina sam na Šestoj osnovnoj školi. Bila sam voditelj Učeničke zadruge. Volim cvijeće, ručni rad (križiće ), viceve i djecu. Volim putovanja , surfanje po internetu  i čitanje.

Spremna sam uvijek pomoći ,a u razredu tražim rad, red  i disciplinu.

Lana, Sara i Dora iz 2.b
Autor: Marija Koren, 27. 5. 2015.

Lana Furjan, Sara Crnčec i Dora Strelec  se već godinama  bave vježbanjem, sviranjem bubnjeva i violine.

Uspješne su u tome čime se bave,odlične su učenice i dobre prijateljice. Uvijek su spremne pomoći bilo u nekoj aktivnosti ili učenju. Vole ih svi u razredu.