Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Kulturno - povijesni spomenici grada Varaždina
Autor: Nikolina Kelemenić, 17. 2. 2014.

Učenici 3.c i 3.d razreda su u četvrtak, 13.veljače, krenuli u razgledavanje i upoznavanje znamenitosti grada Varaždina. Pred Hrvatskim narodnim kazalištem nas je dočekala naša vodičica, gđa. Mirjana Mikac i obradovala nas medenjacima sv. Nikole. Svojom nas je pričom vratila u davnu prošlost.

Posebno nam je bio zanimljiv posjet gradskoj vijećnici gdje su nas ugostili gradonačelnik, Goran Habuš,  te gospodin Dražen Dretar.

U gradu smo vidjeli prekrasne palače, crkve, Stari grad, kipove i kuće znamenitih osoba.

Zadivljeni svime što smo vidjeli i puni novih zanimljivih priča vratili smo se u školu.

Dio našeg putovanja kroz prošlost možete vidjeti na slikama u albumu.