Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Nina Kovač Tomašković

magistra primarnog obrazovanja s hrvatskim jezikom

Rođena sam 11. ožujka 1990. godine. Nakon srednjoškolskog obrazovanja, 2008. godine sam upisala Učiteljski fakultet u Zagrebu – Podružnica Čakovec na kojem sam diplomirala i stekla zvanje magistre primarnog obrazovanja s hrvatskim jezikom 2013. godine. Pripravnički staž odradila sam u VI. osnovnoj  školi te nakon toga radila kao učiteljica u produženom boravku u istoj školi, a prošle godine kao zamjena za učiteljicu Hrvatskog jezika u Trećoj osnovnoj školi Varaždin.  Ove školske godine ponovno radim u produženom boravku VI. osnovne škole Varaždin i učiteljica sam 1. grupe koju polaze učenici 1. a i 1. c razrednog odjela.

Uživam u radu u produženom boravku jer nam je dan, osim pisanja zadaća, ispunjen igrom, smijehom i pjesmom. Najveće zadovoljstvo mi je osmijeh i ponos na licima mojih boravkaša kada uspješno i bez puno muke završe pisanje domaće zadaće.

Kad poučavamo druge,

učimo i sami.

Seneka

VI. osnovna škola pomaže udruzi "Mammae klub Varaždin" – sudjeluj i ti!
Autor: Nina Kovač Tomašković, 20. 3. 2018.

Mammae klub Varaždin - udruga žena oboljelih od bolesti dojke već 19. godinu zaredom provodi akciju Dan narcisa s ciljem senzibiliziranja javnosti za probleme vezane uz karcinom dojke, ali i osvješćivanja žena o potrebi pregleda, jer samo na vrijeme otkriveni karcinom može biti izlječiv.

Cilj ovogodišnje akcije je promocija kupnje linearnog akceleratora za intraoperativnu radioterapiju kao i podizanje svijesti o važnosti prevencije karcinoma dojke. Dan narcisa održat će se u subotu, 24.ožujka, od 9 do 13 sati na glavnim gradskim trgovima u Varaždinu, Lepoglavi i Varaždinskim Toplicama. Akcija se provodi prodajom narcisa, cvijeta koji u cijelom svijetu simbolizira proljeće, novi život, novu nadu, pa tako i borbu protiv raka.

Kako bismo pomogli Mammae klubu Varaždin da dođu u posjed što većeg broja narcisa, a time i u realizaciji njihovih projekata, pozivamo učenike, njihove roditelje i djelatnike škole da sudjeluju u akciji donacijom od dvije kune. Akcija traje od 20. do 23. ožujka ove godine.