Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Valentina Balentinović

magistra primarnog obrazovanja

Predmet: Produženi boravak (2. d, 4. b)

Nakon gimnazijskog obrazovanja upisala sam Učiteljski fakultet u Zagrebu – Podružnica Čakovec koji sam uspješno završila. Pripravnički staž odradila sam na VI. osnovnoj školi. Već šestu godinu radim u produženom boravku na ovoj školi.

Učiteljica sam željela postati još kao dijete, a uzor mi je bio moj učitelj koji me naučio i dao više od onog što piše u knjigama.

U radu me motivira ljubav prema djeci. Ovo zanimanje pruža mi priliku da pozitivno utječem na njih.

Dječji tjedan u boravku
Autor: Valentina Balentović, 9. 10. 2018.

U obilježavanje Dječjeg tjedna priključili su se i naši učenici, a da nam je bilo odlično može se zaključiti po nizu aktivnosti koje su se odvijale u popodnevnim satima VI. osnovne škole Varaždin. Aktivnosti su osmislile učiteljice voditeljice grupa produženog boravka: Ivana Krišto, Daria Cecelja, Nina Kovač Tomašković, Maja Kragulj, Maja Strniščak, Martina Banek, Monika Injić, Valentina Balentović, Mateja Martinčević i Darija Botić - Labaš.

Učenici su najprije izradili plakate kako bi na igru i druženje pozvali što više djece. Potom su sami osmislili plan aktivnosti i način na koji bi voljeli obilježiti taj važan tjedan. Raspravljalo se tako o njihovim pravima, ali i dužnostima, čitale su se zanimljivosti iz dječjeg svijeta, crtalo se i igralo na sve strane… Štafeta, društvene i momčadske igre, pjevanje, ples, crtanje te, prije svega, druženje obilježilo je ovaj tjedan.

Kako nam se svidjelo, možete zaključiti i sami uz priložene fotografije, a pošto nam je trajalo prekratko, mi smo odlučili da u istom ritmu nastavljamo i dalje.