Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Od 1. do 4. (razredna nastava)
Učenici 2. a i 2. d razreda posjetili ljekarnu Salus

Upoznali smo rad zdravstvenih ustanova i djelatnika.

Bilo nam je jako zanimljivo igrati se i uživjeti se u uloge ljekarnika, liječnika, stomatologa i medicinskih sestara. Zato smo tijekom Zdravog tjedna odlučili posjetiti ljekarnu Salus. Ljekarnica nas je upoznala sa svojim radom. Vidjeli smo gdje se čuvaju i pripremaju lijekovi. Naučili smo da u ljekarnu možemo odnijeti i stare lijekove. Puni dojmova, novih znanja i iskustava vratili smo se u školu.

Pokazali smo svoje znanje i vještine pa će možda neki od nas u budućnosti steći zvanje nekog od zdravstvenih djelatnika.

Pogledajte fotografije.