Informacije na početku školske godine

Ovdje možete pronači osnovne informacije o početku školske godine, udžbenicima i kako se pripremiti.

Autor: Sandra Šenkiš, 7. 3. 2024.

Upisi i testiranje - obavijest za roditelje budućih prvašića u šk. god. 2024./2025. je dostupna u nastavku.

Poštovani roditelji, obavještavamo Vas da od 9.travnja 2024. nastavljamo s aktivnostima vezanim uz upis u 1. razred VI. osnovne škole Varaždin.

E-mailom ćete dobiti poziv s terminom testiranja djeteta. Prije dolaska u školu, molimo Vas da obavezno popunite upitnik vezan za upise u 1. razred na platformi e-građani (ukoliko niste).

Na testiranje dijete dolazi u pratnji roditelja.

Ukoliko imate pitanja vezana uz upise u našu školu možete se javiti na broj 099 263 1970 u vremenu od 10,00-12,00 sati (Sandra Šenkiš, prof. defektolog-logoped).