Kutak za roditelje

Poštovani roditelji ovdje možete pročitati sve važne obavijesti namijenjene roditeljima. Također u podizborniku s lijeve strane dostupni su: Individualni razgovoriKriteriji ocjenjivanjaPrvi dan nastaveUdžbenici!

Parking za roditelje

Pravo na besplatnu prehranu
Autor: Mario Stančić, 27. 9. 2017.

Na temelju Otvorenog Poziva na dostavu projektnih prijedloga koji je objavilo Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku u okviru Fonda europske pomoći za najpotrebnije (FEAD) „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (školska godina 2017.-2018.)“

Grad Varaždin biti će nositelj projekta, a partneri na projektu bit će sedam osnovnih škola s područja Grada Varaždina, Katolička osnovna škola Svete Uršule i Centar za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar Varaždin u skladu s utvrđenim, opravdanim potrebama u odgojno-obrazovnim ustanovama.

Cilj Poziva, kao i prijave Grada Varaždina na Poziv, je ublažavanje najgorih oblika dječjeg siromaštva, pružanjem nefinancijske pomoći djeci u siromaštvu ili riziku od siromaštva i to u vidu podjele hrane u osnovnim školama.

Pravo na besplatnu prehranu  (užinu  i/ili ručka) jedno dijete može istovremeno ostvariti subvenciju užine u punom iznosu i subvenciju ručka maksimalno do 5,47 kuna.

Svu potrebnu dokumentaciju možete preuzeti u privitku!