Promocija dječjega romana Cvikeri i Cinkeri u školskoj knjižnici
Autor: Nataša Narančić, 8. 4. 2024.

U četvrtak 11. travnja 2024. u školskoj će se knjižnici održati promocija posthumno objavljenoga dječjega romana Cvikeri i cinkeri našega dragog kolege i prijatelja Miroslava Cmuka.

O procesu nastajanja zgoda dječaka Frana i njegova djeda Antuna te o suradnji s Miroslavom na ovom romanu s knjižničarkom će razgovarati ilustrator Mihael Bađun, učitelj likovne kulture u OŠ Petrijanec.

Pozivamo sve knjigoljupce da nam se pridruže u školskoj knjižnici i upoznaju se s pričama i likovima koji će ih zasigurno osvojiti svojom iskrenošću i duhovitošću.

Promocija će se nekoliko dana poslije održati, 16. travnja, održati i na Odjelu za djecu Gradske knjižnice i čitaonice „Metel Ožegović“ Varaždin gdje će svi zainteresirani moći nabaviti i vlastiti primjerak romana. Očekujemo vas u velikom broju!