Završna priredba 4. a razreda
Autor: Vesna Gašparić, 4. 7. 2022.

Učenici 4.a su za kraj školske godine organizirali završnu priredbu pod nazivom „Supertalent“ u kojoj su pripremili samostalne nastupe u aktivnostima po vlastitoj želji.

Voditelji „Supertalenta“  bili su Kaja Vupora i Fran Grabar koji su osmislili najave pojedinačnih nastupa.

Mateja Težački i Josip Bedić odsvirali su na gitarama i otpjevali pjesmu „Piši mi“ od grupe Drugi način.

Fran Grabar nasmijao je cijeli razred pričajući viceve.

Matija Herceg je pokazao svoje umijeće tehniciranja nogometnom loptom.

Niko Horvat izveo je trikove s mačevima.

Kaja Vupora, Ema Kaniški i Niko Kanoti osmislili su i otplesali tzv. „Borbeni ples“.

Jan Koškan pokazao je brzinu i snalažljivost u slaganju dviju Rubikovih kocki.

Domagoj Kracik je spretno i brzo slagao kocku zahtjevniju od Rubikove.

Marija Plavec Marković i Zara Šinjori otpjevale su pjesmu „Uhvati ritam“ Parnog valjka.

Leon Rođak i Jakov Strelec svirali su zajedno na saksofonima „Old mc donalds had a form“.

Jakov Strelec je samostalno odsvirao na saksofonu „Etida 12“ i  „Reves D'enfant“.

Na kraju su svi zajedno pjevali, plesali i družili se te se uz smijeh, radost i poneku suzu oprostili od četiri godine zajedničkog druženja.

Ostatak fotografija možete pogledati u fotogaleriji.