Učenice 7. b i 7. c razreda sudjelovale u radionici „Igram, čitam, pričam“
Autor: Nataša Narančić, 11. 11. 2022.

Povodom Mjeseca hrvatske knjige 2022. u Gradskoj knjižnici i čitaonici „Metel Ožegović“ Varaždin organizirane su razne aktivnosti, među kojima su i brojne radionice.

Radionica „Igram, čitam, pričam“, koju je 4. studenoga vodila knjižničarka Zrinka Lončar, osmišljena je za učenike viših razreda osnovne škole, a iz naše su škole sudjelovale učenice 7. b razreda Nera Krečak i Nika Kuzmanić te učenice 7. c razreda Vinka Cokarić i Vanesa Remar.

Učenice su na radionici upoznale vršnjake iz drugih škola s kojima su stvarale zanimljive priče, a naučile su i da im vrijedno pomagalo za razbuđivanje mašte mogu biti kockice i karte za pripovijedanje. Radovi koji su nastali tijekom radionice dokazali su da se naše učenice itekako umiju kreativno izraziti, a neke od njih hrabro su stale i pred kamere te pokazale da se pred njima odlično snalaze.

Prilog o radionici možete pogledati na poveznici, u emisiji VTV-a kreativni izazov.