Izvrstan rezultat na Prvenstvu Hrvatske iz šaha
Autor: Tanja Božić, 28. 11. 2022.

Max Poljan osvojio srebro na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske u brzopoteznom šahu.

Samo dva dana nakon što se vratio iz Poreča gdje je s ekipom VI. osnovne škole ostvario izvrstan rezultat na Državnom prvenstvu Hrvatske u šahu, Max Poljan je sudjelovao na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske u brzopoteznom šahu koje se održalo u Selcu od 25. do 27.11.2022. godine.

U iznimno jakoj konkurenciji mladih šahista iz cijele Hrvatske, Max je briljirao i osvojio odlično 2. mjesto u kategoriji do 14 godina.

Čestitamo Maxu na ostvarenom izvrsnom rezultatu i želimo mu puno uspjeha na daljnjim natjecanjima.