Predavanje o poduzetništvu
Autor: Natalija Hranjec, 15. 12. 2022.

U utorak 13.12.2022. učenici 5.-ih i 6.-tih razreda koji su ujedno i članovi izvannastavne aktivnosti Poduzetništva sudjelovali su na predavanju koje je za njih organizirala učiteljica Natalija Hranjec da bi iz prve ruke čuli i naučili kako je to zapravo biti poduzetnik.

Gošća im je bila jedna od poduzetnica našeg kraja, Martina Lesjak, vlasnica odvjetničkog ureda u Varaždinu.

Učenici su pokazali veliko zanimanje za temu i gošću te su rado i vrlo marljivo sudjelovali na ovom interaktivnom predavanju postavljajući veoma interesantna i konkretna pitanja o poduzetništvu općenito kao i o samoj odvjetničkoj praksi. Pitanja su zajedno osmislili na izvannastavnoj aktivnosti uz malu pomoć učiteljice Hranjec.

Obogaćeni tako jednim novim i za njih potpuno drugačijim iskustvom kreću dalje u osmišljavanje svojih vlastitih proizvoda/usluga koje će učenici osmišljavati u grupnom/timskom radu te će tako zajedno prolaziti kroz sve faze, od ideje pa do nastanka konačnog proizvoda/usluge.

Zahvaljujemo našoj gošći na dijeljenju svog iskustva s nama, a "malim poduzetnicima" želimo puno uspjeha u daljnjem radu!

Atmosferu s predavanja možete pogledati u našoj galeriji