Zanimljivosti s izleta drugih razreda iz Međimurja

Učenici 2. a i 2. d razreda te njihove učiteljice i pratiteljice  vozili su  se 7. lipnja autobusom do Željezničkog kolodvora  Varaždin. Nakon što su razgledali željeznički kolodvor, putovanje su nastavili vlakom do Čakovca.

Autobus ih je čekao na Željezničkom kolodvoru u Čakovcu i daljnji tijek putovanja nastavili su autobusom do željezničke stanice u Dunjkovcu. Osim srdačnog dočeka zaposlenika, učenici su se zabavljali u razgledavanju malog muzeja na stanici. Sa zanimanjem su razgledali predmete i slike svojih predaka. U Žabniku oduševio ih je mlin na rijeci Muri te vožnja skelom. Interes su pokazali i na multimedijalnoj izložbi. Nakon svih razgledavanja slijedio je „šećer za kraj“, a to je bila igra na igralištu u Žabniku i Čakovcu.

Pomalo umorni, ali zadovoljni sretno su se vratili u Varaždin.  Fotografije.