Foto grupa

Ove školske godine učenici od 1. do 4. razreda sudjelovali su u  izvannastavnoj aktivnosti Foto grupa koju su vodile učiteljice Nina Kovač-Tomašković i Stella Kos-Harjač.

Cilj foto grupe bio je upoznati učenike s fotoaparatom, naučiti prepoznati snagu fotografije kao medija kojim se prenosi neka poruka, uočiti i razumjeti prirodu svjetla i vrste  rasvjete u fotografiji.

Također, preko primjera fotografija naučili smo razlikovati vrste kadrova, planova i kuta snimanja.

Učenici su aktivno sudjelovali u procesu obrade fotografije, pratili su i fotografirali aktivnosti koje su provodile ostale izvannastavne aktivnosti.

Učenici su i uređivali školski pano fotografijama.

Pogledajte samo neke od naših fotografija.