Izvanškolske aktivnosti uspješnih učenika

Državni doprvak u savateu i kickboxingu - Patrick Balaić
Autor: Martina Špičko, 15. 6. 2015.

Patrick Balaić učenik 5. d razreda vrlo je uspješan sportaš te državni doprvak u kadetskom uzrastu u savete boxu i u kickboxingu do 60 kg.

Na državnom prvenstvu  koje se održalo 21. ožujka 2015. godine u Ivancu Patrick je osvojio srebro u konkurenciji 16 finalista. Na međunarodnom turniru u savate boksu održanom u listopadu prošle godine u Areni Varaždin osvojio je srebro, a 17. svibnja ove godine osvojio je srebro na županijskom prvenstvu u Knegincu. Također, Patrick ima nekoliko diploma s međusobnih unutarklupskih mečeva.

Patrick trenira u klubu...., a njegovi treneri su: bivši borac i višestruki svjetski prvak u savateu i kickboxingu Siniša Kovačić,  juniorski doprvak Europe Jasmin Škoranec, europski i svjetski višestruki prvak Hrvatske u savateu Jurica Škoranec te njegov otac Stiven Balaić, amaterski MMA prvak Hrvatske.