Marko Martinec

dipl. ing. geotehnike

Predmet: Tehnička kultura

Županijsko natjecanje iz šaha 2019.
Autor: Marko Martinec, 19. 2. 2019.

Na županijskom natjecanju iz šaha koje se održalo 18.2.2019. u gradskoj dvorani Arena Varaždin ekipe VI. osnovne škole Varaždin ostvarile su odličan uspjeh.

U kategoriji djevojčica učenice VI. osnovne škole u sastavu Barbara Kelava, Vanda Vrček, Vida Škerbić, Nina Vincek i Helena Perša osvojile su drugo mjesto, a dječaci u sastavu Max Poljan, Fran Supančić, Martin Herceg, Filip Smuđ i Marko Staneković osvojili su prvo mjesto i čast da na državnom natjecanju koje se održava od 12. do 14. 3. 2019. u Vinkovcima predstavljaju Varaždinsku županiju.

Ovom prilikom moramo spomenuti da su svoj doprinos ovom uspjehu dali  Filip Staneković i Matija Herceg koji su osvajali važne bodove na  međugradskog natjecanja.