Festival Djeca pjevaju 2014
Autor: Mario Stančić, 18. 3. 2014.

Dragi roditelji i učenici pozivamo Vas na festival "Djeca pjevaju" Varaždin 2014.

Festival će se održati u petak 21.03.2014. u dvorani Graberje u Varaždinu s početkom u 18 sati. Nastupit će 15 pjevača iz Varaždinske županije i 4 pjevača iz Slovenije. Glavni pokrovitelj je Grad Varaždin. Pokrovitelji su Varaždinska županija, Grad Ludbreg, Zajednica športskih udruga Grada Varaždina, Općina Trnovec Bartolovečki i Općina Klenovnik. Osim malih pjevača nastupaju Varaždinske mažoretkinje i gost iznenađenja. Stručni žiri će odabrati najbolje pjevače i dodijeliti prvu, drugu i treću nagradu. Festival snima Varaždinska televizija a ulaz za posjetitelje je besplatan. Za sve dodatne informacije nazovite 0913001113.