Prvak sam!
Autor: Marijana Buhin, 18. 5. 2011.

Na početku školske godine učiteljica tehničke kulture Višnja Rajić informirala je sve učenike o radu tehničke grupe.

Pažljivo sam slušao i postao redovan član. Također sam čuo o radionici u DPTK u Varaždinu i bio veoma marljiv u radu. Radionicu je vodio Darko Tomašek. Na školskom i županijskom natjecanju bio sam prvi. Evo mene i na 53. Državnom natjecanju Mladih tehničara Hrvatske. Nakon objavljenih rezultata srce mi nije prestalo ubrzano kucati. Nije mi bilo teško pročitati zadanu literaturu, napraviti puno vježbi, slušao upute i savjete i mojoj sreći nije bilo kraja. Biti najbolji u Hrvatskoj u području elektronike nije mala stvar. Sada razmišljam o upisu u srednju školu, naravno u MEC za tehničara za elektroniku. Veselim se desetodnevnom boravku u Kraljevici koju ću pohađati kao prvak države. Knjigu koju mi je poklonila ravnateljica škole prof. Nada Pitner - Ciglar i već sam počeo čitati. Hvala svim učiteljima i mojim roditeljima za pomoć u radu.

Matija Puček

Pogledajte galeriju!