Od 1. do 4. (razredna nastava)
UČENICI VI. OŠ POSJETILI PEKARNICU „LATICA“
Autor: Ružica Martinec, 18. 10. 2010.

Obilježavajući Dane kruha – dane zahvalnosti za plodove zemlje 13. listopada učenici četvrtih razreda VI. osnovne škole iz Varaždina posjetili su pekarnicu Latica.

Već tradicionalno radnici pekarnice  priredili su  učenicima zanimljiv obilazak u kojem su im pokazali put od brašna do kruha i peciva.

Imali su priliku vidjeti kako se izrađuje burek, ali i kruh, pereci i ostala peciva. Također su uz pomoć pekara mijesili tijesto i izrađivali perece i druge oblike. Na kraju su i kušali pizzu, klipiće i razne vrste kruha. Ovim putem zahvaljuju svima u pekarnici Latica na srdačnom prijemu.