Od 1. do 4. (razredna nastava)
Ovdje možete pronaći korisne informacije o razrednoj nastavi! Klikom na pojedinu učiteljicu možete pronaći sve vijesti koje je ta učiteljica objavila vezano uz svoj razred i svoj rad u školi.

Individualni razgovori

Petra Lončarić Časar

Željka Dugi Sokač

Rosana Štrocinger

Stručna služba: Ksenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator), Miroslav Cmuk (knjižničar).

Učenici Šeste na „Sportskim igrama mladih“
Autor: Vesna Gašparić, 1. 4. 2019.

Učenici naše škole sudjelovali su u četvrtak, 28.3.2019. na „Sportskim igrama mladih“ koje su se održale na Kapucinskom trgu. Zajedno s nekoliko ostalih škola odmjerili smo snage u graničaru i trčanju na 60 metara. Nije to bilo samo natjecanje nego i višesatno zajedničko druženje.

U igri graničara sudjelovali su učenici trećih i četvrtih razreda. U trčanju na 60 metara svaki razredni odjel, od prvog do četvrtog razreda, imao je dva predstavnika-trkača i trkačicu.

Vratili smo se sretni, ispunjeni novim iskustvom, naravno i s nekoliko medalja, osvojenih drugih i trećih mjesta.

Slike sa sportskog druženja možete pogledati u albumu.