Od 1. do 4. (razredna nastava)
Ovdje možete pronaći korisne informacije o razrednoj nastavi! Klikom na pojedinu učiteljicu možete pronaći sve vijesti koje je ta učiteljica objavila vezano uz svoj razred i svoj rad u školi.

Individualni razgovori

Petra Lončarić Časar

Željka Dugi Sokač

Rosana Štrocinger

Stručna služba: Ksenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator), Miroslav Cmuk (knjižničar).

3.a obilježio 2021. GODINU ČITANJA
Autor: Vesna Gašparić, 12. 3. 2021.

Učenici 3.a dosjetili su se kako na drugačiji način obilježiti 2021. godinu kao GODINU ČITANJA.

Pripremili su projektni dan te su na svim satovima radili nešto povezano s temom.

Organizirali su se u grupe, odabrali su knjige i stripove koje su im zanimljive a nisu na popisu obvezne ili neobvezne lektire. Svaki član je pročitao knjigu po izboru grupe, zajedno su kao grupa napravili plakate. Prezentirali su zajednički odabranu knjigu na zanimljive načine i potaknuli ostale učenike u razredu da i oni pročitaju odabrane naslove.  Na kraju su izradili naslovnice za svoja djela u tehnici prema vlastitom izboru.

Popis odabranih naslova: Mama je kriva za sve, Hilda i povorka ptica, Angry birds i Durica.

Kakva je atmosfera vladala na satovima možete vidjeti u albumu slika: