Od 1. do 4. (razredna nastava)
Eko pustolovina
Autor: Ružica Martinec, 2. 2. 2012.

U našoj školi  danas je održana svečanost na kojoj je Goran Habuš, gradonačelnik Grada Varaždina zajedno s Ivanom Šimićem, ravnateljem Regionalne energetske agencije Sjever, učenicima četvrtih razreda podijelio slikovnice "Eko pustolovina".

U kratkom, prigodnom eko programu nastupili su učenici 1. B sa eko porukama, zatim Rene Greblički i Vilim Lesičar s predstavljanjem planinarske škole, učenici 4.e koji su otpjevali pjesmu Voda i na kraju školski zbor Varaždinski slavuji sa pjesmom Što će biti sutra iz poznatog mjuzikla Jalta, Jalta. Vodila ih je Ružica Kapitan. Sve prisutne ravnateljica naše škole, Nada Pitner Ciglar pozvala je pogledati našu eko slikovnicu – Čarobni cvijet.

Cijelu svečanost možete pogledati u galeriji slika!