Od 1. do 4. (razredna nastava)
NAŠI PRVAŠIĆI U VELIKOJ SPORTSKOJ DVORANI III. OŠ VARAŽDIN
Autor: Ružica Martinec, 4. 6. 2012.

U četvrtak, 31. svibnja  učenici 1. a, b, c i d  razreda održali su sat tjelesne i zdravstvene kulture ( po 2 razreda) u velikoj sportskoj dvorani  III. OŠ Varaždin.

Učenici ( a i učiteljice) su bili oduševljeni dvoranom.

Posjetili su i Crkvu Uznesenja Blažene Djevice Marije u Biškupcu.

Ovim putem još jednom zahvaljujemo domaćinima na gostoprimstvu. I na čašćenju!

Što su rekli učenici:

„Bili smo u velikoj, novoj dvorani, igrali smo štafetu i posjetili smo crkvu posvećenu Mariji.“ ( Lorena Ožura,  1.c )

„Bilo mi je najljepše na tjelesnom jer smo vježbali u velikoj lijepoj dvorani.“ ( Anja Martinez, 1. B)

„Bili smo u veliko dvorani, posjetili smo i crkvu. U crkvi su lijepi kipovi.“ ( Ana Rušec, 1. C)

„... najviše mi se sviđala dvorana jer je bila velika!“ ( Zara Dukić 1.c )

„...najljepše mi je bilo u crkvi jer nam je svećenik jako lijepo pričao i kad sam za pauzu pojela užinu“ ( Klara Dvorski, 1.b)

„ Bilo nam je dobro. Zanimljiva mi je bila dvorana. A crkva je bila lijepa.“ ( Jan Jertec, 1. C)

„ Bilo mi je super na TZK-u J. U crkvi sam stalno gledao na oltar. Bile su mi najbolje tribine  i sviđalo mi se što je dvorana puno! veća od naše. „ ( Jakov Pravica 1.d)

„Jako mi je bilo lijepo. Super sam se proveo. Dvorana mi je bila ljepša nego naša. U crkvi mi je bilo prelijepo.“ ( Sebastijan Košćak 1.d )

„ U crkvi smo vidjeli  kipove svetaca, anđele, Majku Božju, Isusa i Boga.  U dvorani smo vježbali i igrali se. Bilo je zanimljivo i lijepo. „ ( Viktor Lalić, 1. A )

„ Prvo smo posjetili crkvu, a onda smo u dvorani imali sat tjelesnog. Jako mi se sviđa njihova sportska dvorana jer je puno veća od naše. Ima i tribine. Dobili smo i čaj i bombone. Danas mi je bilo jako lijepo.“  ( Martina Žalac 1. A )

„Bilo mi je najljepše kad smo stigli u veliku dvoranu i kad smo počeli vjezbati.“ ( Mislav Putarek, 1.b)