Anja Draginić

mag. educ. philol. ang. et. franc.

Predmet: Engleski jezik (I. strani jezik) – 1. A, 1. B, 1. C, 2. B, 2. C, 2. D, 4. A, 4. C

Engleski jezik (II. strani jezik) – 5. B, 6. D

Profesorica sam engleskog jezika i književnosti i francuskog jezika i književnosti, a u VI. osnovnoj školi sam zaposlena kao učiteljica engleskog jezika. U školi radim od 2018. godine, te sam od početka ove školske godine počela poučavati i francuski jezik kao izvannastavnu aktivnost učenicima četvrtih razreda. Tijekom dosadašnjeg iskustva na školi, obavljala sam dužnosti razrednika u prijašnjem 8. D razredu, pripremala sam učenike osmih razreda za natjecanja iz engleskog jezika te sam bila uključena u provedbu i izvještavanje o europskim projektima škole.

Ove školske godine, 2019./2020., predajem engleski jezik kao prvi strani jezik u 1. A, 1. B, 1. C, 2. B, 2. C, 2. D, 4. A  i 4. C, engleski jezika kao drugi strani jezik u 5. B  i 6. D, dopunsku nastavu iz engleskog jezika u nižim razredima te francuski jezik kao izvannastavnu aktivnost učenicima četvrtih razreda (4. A, B, C  i D).

Svim učenicima želim puno uspjeha u novoj školskoj godini!