Sanja Šprem

Diplomirana sam učiteljica razredne nastave i učiteljica 4.a razreda. U VI. osnovnoj školi Varaždin radim 14 godina. Aktivno sudjelujem u radu škole: voditeljica sam likovne grupe za učenike od 1. do 4. razreda, Voditelj Aktiva razredne nastave, sindikalni vijećnik, predstavnik Radničkog vijeća, član PR tima škole, član tima za rad na projektima EU, Predsjednik školskog odbora.

Velik angažman sam uložila u rad u tijelima Sindikata: Županijski sam povjerenik SHU-a Varaždinske županije, član Velikog vijeća Matice hrvatskih sindikata, član Pregovaračkog odbora, Predsjednica Velikog vijeća SHU-a.

Volim svoj posao, obožavam raditi s učenicima. Pozitivizam, radost i kreativnost rezultat su svakodnevnog rada.

Biti UČITELJICA nije moj posao, to je moj život!